- Hoşgeldiniz

Firmayurdu.com – Türkiye Firma Rehberi

Sitemizde Toplam 94 Firma, 9 Haber, 4 Ürün ve 8 İlan Bulunuyor.

FİRMANIN EKLEDİĞİ HABERLER

FİRMAYA E-POSTA GÖNDER

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 5 + 4 = ?

The Franchise Company

Adres : Yalnızselvi Caddesi No:19 Uptwins Residence A:137 Soğanlık / Kartal / İstanbul

Telefon : 90 216 449 11 17

Telefon 2 : 90 216 449 11 17

Faks : 90 216 449 11 17

info@franchisecompany.com.tr

http://www.franchisecompany.com.tr

The Franchise Company, 25 yılı aşkın süredir uzman franchise danışman ekibiyle İngiltere’de hizmet vermekte olan bir Franchise Danışmanlığı firmasıdır.

2014 yılından açılan Türkiye merkezi ile Türkiye’de, Avrupa ve Ortadoğu’da işini büyütmek isteyen markalar için franchise sisteminin oluşturulması, büyütülmesi ve şube performanslarının artırılması alanlarında hizmet vermektedir.

Franchisee bulma ve gündelik operasyonel desteğin sağlanması, son adıma kadar franchise geliştirmenin her aşamasında doğrudan yardım ve tavsiyelerde bulunmaktadır. Markasını franchise yapmak ya da mevcut franchise işi için yeni franchiseeler bulmak, sistemin işlerliğini kontrol etmek, verimliliği ve karlılığı artırmak, sistem alt yapısını güçlendirmek isteyen ve desteğe ihtiyaç duyan firmalar için özel hizmetler sunmaktadır.

Bizim adım-adım yaklaşımımızın, bugüne kadar pek çok müşterimiz için ne kadar etkin ve başarılı olduğu kanıtlanmıştır. Uygulamaya yönelik kapsamlı tecrübemiz, danışmanlarımızın size franchise modelinin kurulmasından franchise satışa kadar her alanda destek olmasına imkan verir.

22 Aralık 2016 tarihinde eklenmiş ve 302 kez okunmuş.
Resim 1
Resim 1

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

*

Firma Harita Bilgisi

İlgili Terimler :
TemaFabrika